seko mums

Uzlīmes

Piedāvājam gan mazas, gan lielas uzlīmes. Uzlīmes kas paredzētas iekštelpām, uzlīmes kas paredzētas āra apstākļiem. Uzlīmes taisnām, daļēji liektām un stipri liektām virsmām. Melnas, baltas, krāsainas, atstarojošas un luminiscējošas uzlīmes-krāsu gamma un pielietojums ir visplašākais! Strādājam ar atpazīstamākajiem līmplēvju ražotājiem, tādiem kā Avery, Arlon, 3M, MacTac, Hexis uc., tātad mūsu galvenais kritērijs-kvalitāte!

Jaunākie darbi

apskatīt projektu galeriju

Mēs piedāvājam

Plašs uzlīmju piedāvājums

Ir pieejami vairāki līmplēvju katalogi, no kuriem Jūs varat izvēlēties sev piemērotāko krāsu un vēlamo līmplēves ražotāju. Mēs Jums ieteiksim piemērotāko, ņemot vērā Jūsu vēlmes ar aplīmējamās virsmas īpatnībām un uzlīmes izvietošanas ilgumu.

Ploterētas uzlīmes

Tie var būt pašlīmējoši uzraksti, burti, cipari un zīmējumi. Griežam uzlīmes no matētas, glancētas, atstarojošas, metalizētas un caurspīdīgas līmplēves.

Drukātas uzlīmes

Pateicoties jaunākajam tehnoloģijām un iekārtām, mēs spējam nodrošināt augstas kvalitātes drukas darbus. Veicam drukas pēcapstrādi, t.i. drukas lakošana vai laminēšana, kas palīdz aizsargāt druku no sīkiem skrāpējumiem, izbalēšanas un citiem defektiem.

Interesē mūsu pakalpojumi? Sazinies ar mums