Perforētās uzlīmes

Ideāli piemērotas stiklotām virsmām.

Perforētās uzlīmes šobrīd ir vienas no populārākajām uzlīmēm kas paredzēta stiklu un skatlogu aplīmēšanai, automašīnu logu aplīmēšanai, lai nodrošinātu lielisku caurredzamību no iekšpuses un gaismas caurlaidību, taču no ārpuses izskatās kā parasta uzlīme, un kas ir iekšpusē – nav redzams. Perforētās uzlīmes ir paredzētas taisnām virsmām un ir ideāls risinājums veikalu un citu ēku, un transportlīdzekļu logu noformēšanai.

Cik noturīga ir perforētā līmplēve?

Par cik perforētā līmplēve ir viscaur caurumota, lai tai būtu gaismas caurlaidība, līdz ar to arī noturība pie virsmas ir par 50% mazāka nekā parastai līmplēvei. Tieši tāpēc tā skaitās īstermiņa reklāmas līmplēve, taču pie pareizas kopšanas un mazgāšanas tā var nokalpot pat vairākus gadus.

Vai perforētai līmplēvei veic pēcapstrādi?

Jā! Gluži kā ikvienai citai plēvei arī perforētai plēvei mēs esam padomājuši par to, lai tā ilgāk izskatītos kā jauna un tikko nodrukāta. Tādēļ perforētās plēves mēs drukājam ar UV druku, kas pasargā šo līmplēvi no izbalēšanas un sīkiem skrāpējumiem, gluži kas līdzīgs lamināta pārklājumam.

Vai perforētās līmplēves ir iespējams ploterēt, jeb griezt?

Jā! Perforēto līmplēvi gluži kā jebkuru citu līmplēvi ir iespējams likt plotera iekārtā un griezt, taču nebūtu ieteicams ploterēt smalkas detaļas, par cik visa plēve ir caurumota. Attiecīgi ir iespējams nodrukāt dažāda veida attēlus un to formas, ja to griešanas laukums un līnijas ir salīdzinoši lielas.

Kas ir jāzina par perforētām līmplēvēm?

Svarīgi atcerēties, ka mazgājot virsmu uz kuras ir uzlīmēta perforētā līmplēve, ir jāizmanto mīksts mazgāšanas sūklis un, ja pie mazgāšanas tiek izmantota augstspiediena ūdens strūkla, tad to izmantot 90⁰ leņķī pret aplīmēto virsmu, un ne tuvāk par 0.5m. Jāatceras, ka 2 (divas) nedēļas pēc aplīmēšanas nav ieteicams mazgāt aplīmēto virsmu. Perforētām līmplēvēm ir sliktāka noturība pie virsmas, salīdzinājumā ar citām līmplēvēm, un tās ir krietni neizturīgākas nelabvēlīgu laikapstākļu ietekmē un saskarsmē ar cietiem vai asiem priekšmetiem.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.

Mēs piedāvājam

Dizains

Izstrādāsim Jums piemērotāko dizainu, ņemot vērā Jūsu vēlmes un vajadzības. Ilggadējā pieredze mums ir palīdzējusi kļūt par savas nozares speciālistiem dizaina izstrādē.

Materiālu sagatave

Perforētā līmplēve ir lieliski paredzēta īstermiņa reklāmas izvietošanai uz taisnas virsmas, kurai ir nepieciešama caurredzamība. Pateicoties kvalitatīvai drukai krāsas būs košas un attēls augstas izšķirtspējas. Tiek izmantota UV druka, lai pasargātu to no sīkiem skrāpējumiem un izbalēšanas.

Virsmu aplīmēšana

Esam specializējušies dažādu virsmu aplīmēšanā. Aplīmēšanas darbus veicam arī izbraukumos pie klienta.

INTERESĒ MŪSU PAKALPOJUMI?

Sazinies ar mums! Aizpildi formu un saņem cenas piedāvājumu!
lvLV