seko mums

Logu tonēšana

Piedāvājam plašu krāsu gammu no līmplēvju vadošajiem pasaules ražotājiem. Plašs līmplēvju sortiments – matētas, glansētas, gaismas necaurlaidīgas, spoguļplēves, smilšu strūklas plēves, aizsargplēves uc. plēves. Līmplēves paredzētas priekš skatlogu, balkonu, biroju, māju uc. stikloto virsmu aplīmēšanas.

Izmantojam kvalitatīvas līmplēves auto stiklu tonēšanai, sākot no visgaišākā toņa, līdz pat 90% gaismas necaurlaidības plēvei. Pateicoties notonētiem auto stikliem, tiek uzlabots automašīnas vizuālais izskats, kā arī automašīnas vadītājam, un pārējiem pasažieriem, sniedz lielāku komforta sajūtu. Auto logu tonēšana nodrošina necaurredzamību no ārpuses, tai pat laikā no automašīnas salona viss ir lieliski pārskatāms, kas notiek ārpusē. Ļoti svarīgs faktors kāpēc vajadzētu tonēt auto stiklus – tas pasargā pasažieru veselību no nelabvēlīgo saules staru ietekmes, kā arī vasaras karstajā laikā neļauj automašīnas salonam pārlieku uzkarst un izbalēt, tādējadi pasargājot arī auto salonu no saules nelabvēlīgās ietekmes.

Atgādinām, ka ar notonētiem priekšējiem auto stikliem nav iespējams iziet transportlīdzekļu valsts tehnisko apskati CSDD!

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.

Jaunākie darbi

apskatīt projektu galeriju

Mēs piedāvājam

Augstas klases tonēšanas līmplēve

Piedāvājam auto stiklu līmplēves ar dažādu procentuālo gaismas caurlaidības pakāpi. Kvalitatīva līmplēve, kas nesāks mainīt savu sākotnējo izskatu, neizbalēs, neatslāņosies utt. Pie trieciena plēve stiklus saturēs vienā veselā, neļaujot lauskām nonākt salonā.

Stiklu tonēšana

Profesionalitāte un kvalitāte-šie vārdi raksturo mūs un mūsu darbus. Mūsu speciālists ieteiks Jums piemērotāko materiālu. Tonējam dažāda izmēra stiklus. Veicam arī izbraukumus pie klientiem.

Garantija

Izmantojot mūsu piedāvātos materiālus, visiem darbiem tiek dota garantija. Lētāki materiāli pēc laika var sākt plaisāt vai krunkoties, tāpēc mēs iesakām izmantot tikai augstas klases materiālus, paredzētus ilgstošai lietošanai.

Interesē mūsu pakalpojumi? Sazinies ar mums