seko mums

Logu tonēšana

Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā uzlabot sava auto izskatu, ir veikt tā logu tonēšanu.  Šobrīd automašīnu logu tonēšana ir kļuvusi ļoti populāra. Un ne velti – tas ir lielisks veids, kā uzlabot auto vizuālo izskatu, piešķirt tam individualitāti un radīt tās vadītājam un pasažieriem privātuma sajūtu esot salonā.

Stiklu tonēšanas priekšrocības.

Ir vairāki svarīgi faktori, kādēļ stiklu tonēšana ir laba ideja:

 

Plēves auto stiklu tonēšanai pieejamas vairākās variācijās – gan gaišākas, gan tumšākas. Tas dod iespēju ikvienam auto īpašniekam izvēlēties savām prasībām piemērotāko risinājumu.

Kvalitatīvs pakalpojums un teicams rezultāts.

Ja Jums ir aktuāls auto stiklu tonēšanas pakalpojums, mēs varam Jums palīdzēt!  Savā darbā izmantojam tikai kvalitatīvas tonējamās plēves auto stiklu tonēšanai, sākot no visgaišākā toņa, līdz pat 90% gaismas necaurlaidības plēvēm. Strādājot ar augstas kvalitātes tonējamām plēvēm, mēs sniedzam garantiju līdz pat 10 gadiem. Šī garantija apliecina to, ka uzstādītā plēve garantijas laikā nemainīs savu sākotnēju izskatu, neizbalēs, neatslāņosies, neplaisās, nelobīsies no stikla, nesāks nākt stūrīšos vaļā, nepaliks violetā vai zilā nokrāsā.

Cik maksā logu tonēšana?

Viens no aktuālākajiem jautājumiem, domājot par plēvēm un to uzstādīšanu, ir logu tonēšana cena. Te jāņem vērā, ka tā atkarīga no vairākiem faktoriem, piemēram, transportlīdzekļa veida un klases, izvēlētā plēves veida un toņa, kā arī tonējamo logu skaita un to īpatnībām. Auto logu tonēšanas cenas pie dažādiem pakalpojumu sniedzējiem mēdz atšķirties, bet, pirms salīdziniet, cik maksā auto logu tonēšana, der atcerēties, ka šajā gadījumā priekšroka jādod kvalitātei. Ja vēlaties, lai auto stiklu tonēšana ir labs ilgtermiņa ieguldījums, noteikti ir vērts ieguldīt šajā pakalpojumā nedaudz vairāk.  

Auto stiklu tonēšana: kas jāņem vērā?

Pirms veikt auto stiklu tonēšanu, jāiepazīstas ar likumā noteiktajiem ierobežojumiem. Šie nosacījumi izstrādāti drošības nolūkos – lai netraucētu redzamību, un mazinātu ceļu satiksmes negadījumu risku.

Priekšējā vējstikla tonēšana.

Noteikumi par transportlīdzekļu valsts tehnisko apskati un tehnisko kontroli uz ceļa nosaka, ka priekšējā stikla tonēšana ar jebkādu plēvi ir aizliegta. Vējstikla augšējā daļā drīkst uzklāt caurspīdīgu, tonējošu līniju. Drošības nolūkos tā nedrīkst būt platāka par auto saulessargiem atvērtā veidā. Tāpat ir svarīgi, lai caur šo līniju varat pareizi saskatīt luksofora krāsas.

Ar tonētu priekšējo stiklu nav iespējams iziet transportlīdzekļa tehnisko apskati. Kā arī – par priekšējā stikla tonēšanu var saņemt sodu.

Priekšējo sānu stiklu tonēšana.

Sānu stiklu tonēšana ir atļauta, ja izvēlētās plēves gaismas caurlaidība nav mazāka par 70%. Pirms veikt stiklu tonēšanu ar plēvi, der atcerēties, ka priekšējiem sānu stikliem jau pašiem par sevi ir minimāls tonējums. Katrai automašīnai šis rūpnieciskais stiklu tonējums var atšķirties, bet, ja ar speciālu mērinstrumentu tiek mērīta gaismas caurlaidība šādam logam, nereti tā ir 70 – 75%, kas ir ļoti tuvu likumdošanā paredzētajam tonējuma līmenim. Tas nozīmē, ka priekšējiem sānu stikliem varat izmantot plēvi ar 5% necaurlaidību, kas būtībā ir gandrīz caurspīdīga plēve, tomēr arī tā pilda kādu svarīgu funkciju – atstaro saules gaismu un karstumu.

Aizmugurējās daļas auto stiklu tonēšana.

Attiecībā uz aizmugurējo logu tonēšanu nekādu ierobežojumu nepastāv. Vienīgais nosacījums, kas jāņem vērā – ja stiklā ir bremžu stopsignāls, tas nedrīkst būt tonēts. Auto jumta lūku drīkst pārklāt ar jebkāda toņa plēvi.

Atgādinām, ka ar notonētiem priekšējiem auto stikliem nav iespējams iziet transportlīdzekļu valsts tehnisko apskati CSDD! Tāpēc mēs piedāvājam arī pašas gaišākās plēves ar minimālu tonējumu un lielāko caurlaidību, kas ir aktuāli, it īpaši, vasaras karstajā laikā. Arī minimāls priekšējo sānu stiklu tonējums aiztur saules karstumu un UV nelabvēlīgo ietekmi gan uz cilvēkiem, gan uz auto salonu.

Izvēloties tumšākas tonējamās plēves ar mazāku gaismas caurlaidību, tiek nodrošināta necaurredzamība no ārpuses – nav iespējams redzēt salonā notiekošo. Tai pat laikā caur tonētiem stikliem ir lieliski pārskatāms, kas notiek ārpusē. 

Noderīgi padomi stiklu tonēšanā.

Lai stiklu tonēšana ar plēvi Jūsu auto izdaiļotu, un Jūs pašu – iepriecinātu ne tikai pirmajā mirklī, bet arī ilgtermiņā, svarīgi ņemt vērā vairākus ieteikumus:

Logu tonējamā plēve ir lielisks instruments, ar ko uzlabot transportlīdzekļa vizuālo izskatu, kā arī vairot drošību un komfortu. Lai saņemtu vislabāko pakalpojumu, pievērsiet uzmanību plēvju un pakalpojuma izpildes kvalitātei, kā arī iepazīstieties ar likumā noteiktajiem ierobežojumiem.

Ja rodas kādi jautājumi par pieejamām plēvēm, pakalpojumu, vai tā izmaksām, sazinieties ar mums – ar prieku atbildēsim un ieteiksim labākos risinājumus tieši Jums!

Jaunākie darbi

apskatīt projektu galeriju

Mēs piedāvājam

Augstas klases tonēšanas līmplēve

Piedāvājam auto stiklu līmplēves ar dažādu procentuālo gaismas caurlaidības pakāpi. Kvalitatīva līmplēve, kas nesāks mainīt savu sākotnējo izskatu, neizbalēs, neatslāņosies utt. Pie trieciena plēve stiklus saturēs vienā veselā, neļaujot lauskām nonākt salonā.

Stiklu tonēšana

Profesionalitāte un kvalitāte-šie vārdi raksturo mūs un mūsu darbus. Mūsu speciālists ieteiks Jums piemērotāko materiālu. Tonējam dažāda izmēra stiklus. Veicam arī izbraukumus pie klientiem.

Garantija

Izmantojot mūsu piedāvātos materiālus, visiem darbiem tiek dota garantija. Lētāki materiāli pēc laika var sākt plaisāt vai krunkoties, tāpēc mēs iesakām izmantot tikai augstas klases materiālus, paredzētus ilgstošai lietošanai.

Interesē mūsu pakalpojumi? Sazinies ar mums