seko mums

Drukas uzlīmes

Nodrošinām augstas kvalitātes drukas uzlīmes. Veicam līmplēves druku pēc Jūsu iesūtītajiem materiāliem vai mūsu piemeklētajiem vai uzzīmētajiem attēliem. Drukas uzlīmēm ir plašs pielietojums, un tās ir līmējamas praktiski uz jebkuras, pareizi apstrādātas virsmas. Drukas uzlīmes pārklājam ar laku vai laminātu, lai pasargātu tās no sīkiem defektiem un izbalēšanas.

Jaunākie darbi

apskatīt projektu galeriju

Mēs piedāvājam

Dizaina un maketa izstrāde

Izstrādāsim Jums piemērotāko dizainu, ņemot vērā Jūsu vēlmes un vajadzības. Ilggadējā pieredze mums ir palīdzējusi kļūt par savas nozares speciālistiem dizaina izstrādē.

Augstas kvalitātes druka

Strādājam tikai ar augstas klases materiāliem, visiem darbiem izsniedzot garantiju. Pateicoties kvalitatīvai drukai, krāsas būs košas un attēls augstas izšķirtspējas. Druku pārklāsim ar laku vai laminātu, lai pasargātu to no sīkiem skrāpējumiem un izbalēšanas. Strādājam ar atpazīstamākajiem līmplēvju ražotājiem, tādiem kā Avery, Arlon, 3M, MacTac, Hexis uc., tātad mūsu galvenais kritērijs-kvalitāte!

Virsmu un priekšmetu aplīmēšana

Pateicoties kvalitatīviem materiāliem, aplīmējamā virsma ilgāk izskatīsies kā jauna un tikko aplīmēta. Esam specializējušies dažādu virsmu un priekšmetu aplīmēšanā. Aplīmēšanas darbus veicam arī izbraukumos pie klienta.

Interesē mūsu pakalpojumi? Sazinies ar mums