seko mums

Auto aplīmēšana

Kas ir auto aplīmēšana?

Auto aplīmēšana ar reklāmu ir viens no lētākajiem, labākajiem un efektīvākajiem reklāmas veidiem. Pilna auto aplīmēšana, jeb tā sauktā ietīšana, ir vispopulārākais un ātrākais veids kā nomainīt auto vizuālo izskatu un auto krāsu. Piedāvājam augstas kvalitātes dažādu krāsu auto līmplēves no vadošajiem pasaules līmplēvju ražotājiem. Auto aplīmēšanai mēs izmantojam tikai kvalitatīvākos materiālus, ti. 3M, Avery, Arlon, Hexis auto lietās līmplēves, kas sevi lieliski ir pierādījušas, un atzītas par pasaulē labākajām ilgtermiņa plēvēm auto aplīmēsanai. Jāpiebilst, ka plēvju toņu gamma auto aplīmēšanai arī ir ļoti plaša, un ikviens spēs sev atrast piemērotāko krāsu. Visi plēvju katalogi ir apskatāmi klātienē, un lielākā daļa līmplēvju ir pieejemas uzreiz.

Pirms veikt auto aplīmēšanu – Kas jāzin?

Pirms veikt auto pilnu vai daļēju aplīmēšanu, jāņem vērā, ka auto virsbūvei obligāti ir jābūt krāsotai un lakotai. Uz auto virsbūves aplīmējamās daļas nedrīkst būt rūsa, špaktele, lakas defekti vai atlobījusies krāsa. Uz šādas virsmas līmplēve neturas, līdz ar to netiek dota garantija par līmplēves noturību. Jāņem vērā, kā līmplēve kopē auto virsbūvi. Tātad, ja uz auto virsbūves ir kādi nelīdzenumi vai buktes, tad uzlīmējot līmplēvi tas viss būs redzams. Līmplēve spēj noslēpt nelielas švīkas un skrāpējumus, bet ne lielus vizuāli redzamus defektus. Pateicoties līmplēvei, auto virsbūve tiek ilgāk pasargāta no apkārtējās vides ietekmes – krāsas izbalēšanas un rūsas veidošanās.

Auto Aplīmēšana – Ilggadēja Pieredze

Pateicoties ilggadējai pieredzei, spējam sniegt augstas kvalitātes pakalpojumu, ātru un efektīvu darba izpildi. Mūsu radošā komanda izstrādās Jums individuālu un atbilstošu dizainu, palīdzēs izvēlēties piemērotāko auto aplīmēšanas krāsas toni un ieteiks atbilstošāko līmplēvi. Pateicoties kvalitatīvām auto līmplēvēm Jūsu auto ilgstoši izskatīsies svaigi aplīmēts, un krāsas būs tikpat intensīvas kā pirmajā dienā pēc aplīmēšanas.

Auto Aplīmēšana – Individuāls dizains

Papildus vienkrāsainām līmplēvēm, mēs piedāvājam individuālu dizaina izstrādi, un šo līmplēvi apdrukāt ar Jums vēlamo dizainu. Uzlīmes var būt mazas, var arī pārklāt visu auto. Visas drukas auto uzlīmes un līmplēves tiek pārklātas ar laminātu, tādējādi pasargājot druku no saules staru izbalēšanas un sīkiem mehāniskiem bojājumiem un/vai skrāpējumiem. Pareizi un skaisti izveidots automašīnas dizains piesaista Jūsu potenciālo mērķauditoriju, vai gluži vienkārši izceļ Jūsu automašīnu citu vidū.

Auto aplīmēšana pasargā tava auto virsmas un krāsu

Pilna auto virsbūves aplīmēšana veic aizsargfunkciju jebkurai aplīmētajai auto virsmas daļai. Pateicoties pilnai auto aplīmēšanai tiek pasargāta automašīnas krāsa. Tas nozīmē, ka arī pēc ilgāka laika, kad izlemsiet noplēst līmplēvi, auto krāsa un laka nebūs bojāta, un auto virsbūve izskatīsies tāda pat, kāda tā bija pirms auto aplīmēšanas. Būtiski ir tas, ka šīs līmplēves ir viegli noņemamas un neatstāj līmes pēdas uz auto virsmas un virsbūves. Tātad auto līmplēves noņemšanu var veikt arī pats, pie tam neizmantojot nekādus speciālus rīkus.

Auto hromēto detaļu aplīmēšana jeb Shadowline

Lielu popularitāti ir ieguvusi hromēto detaļu aplīmēšana, jeb tā sauktais shadowline. Pateicoties kvalitatīviem materiāliem ir iespējams izlīmēt moldingus, priekšējo resti, spoguļus, jumta reliņus, uzlikas u.c. detaļas. Ja esošais hroms ir apnicis vai tas ir ticis sabojāts mazgāšanas laikā, tad shadowline būs labākais risinājums kā noslēpt šo defektu un atsvaidzināt auto vizuālo izskatu.

Cik maksā auto aplīmēšana?

Auto aplīmēšanas un shadowline izmaksas ir ļoti individuālas. Cena ir mainīga, atkarībā no auto modeļa, virsbūves lieluma, virsmas sarežģītības, un izvēlētā plēves toņa, tā ražotāja.

Papildus auto aplīmēšanai mēs piedāvājam auto logu tonēšanu. Par šo pakalpojumu sīkāk varat uzzināt Pakalpojumu sadaļā “Logu tonēšana“.

Jaunākie darbi

apskatīt projektu galeriju

Mēs piedāvājam

Dizains

Izstrādāsim Jums piemērotāko dizainu, ņemot vērā Jūsu vēlmes un vajadzības. Ilggadējā pieredze mums ir palīdzējusi kļūt par savas nozares speciālistiem dizaina izstrādē.

Materiālu sagatave

Strādājam tikai ar augstas klases materiāliem, visiem darbiem izsniedzot garantiju. Pateicoties kvalitatīvai drukai, krāsas būs košas un attēls augstas izšķirtspējas. Druku pārklāsim ar laku vai laminātu, lai pasargātu to no sīkiem skrāpējumiem un izbalēšanas. Auto līmplēve aizsargās Jūsu automašīnas auto krāsu.

Auto aplīmēšana

Darbu veicam ātri un kvalitatīvi. Aplīmējam gan lielas, gan mazas automašīnas. Auto aplīmēšanas darbus veicam arī izbraukumos pie klienta.

Interesē mūsu pakalpojumi? Sazinies ar mums