seko mums

Auto aplīmēšana

Auto aplīmēšana ar reklāmu ir viens no lētākajiem, labākajiem un efektīvākajiem reklāmas veidiem. Auto pilna aplīmēšana ir vispopulārākais un ātrākais veids, kā nomainīt auto vizuālo izskatu un auto krāsu. Pateicoties ilggadējai pieredzei, spējam sniegt augstas kvalitātes pakalpojumu, ātru un efektīvu darba izpildi. Mūsu radošā komanda izstrādās Jums individuālu un atbilstošu dizainu, palīdzēs izvēlēties piemērotāko krāsas toni un ieteiks atbilstošāko līmplēvi. Piedāvājam augstas kvalitātes dažādu krāsu auto līmplēves no vadošajiem pasaules līmplēvju ražotājiem. Pateicoties kvalitatīvām auto līmplēvēm Jūsu auto ilgstoši izskatīsies svaigi aplīmēts. Drukas auto uzlīmes tiek pārklātas ar laku vai laminātu, tādējādi pasargājot auto līmplēvi no saules staru izbalēšanas un sīkiem mehāniskiem bojājumiem un/vai skrāpējumiem. Līmplēve veic aizsargfunkciju jebkurai aplīmētajai auto virsmas daļai. Pateicoties pilnai auto aplīmēšanai tiek pasargāta automašīnas krāsa. Pareizi un skaisti izveidots automašīnas dizains piesaista Jūsu potenciālo mērķauditoriju, vai gluži vienkārši izceļ Jūsu automašīnu citu vidū.

Papildus auto aplīmēšanai mēs piedāvājam auto logu tonēšanu. Par šo pakalpojumu sīkāk varat uzzināt Pakalpojumu sadaļā “Logu tonēšana”.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.

Jaunākie darbi

apskatīt projektu galeriju

Mēs piedāvājam

Dizains

Izstrādāsim Jums piemērotāko dizainu, ņemot vērā Jūsu vēlmes un vajadzības. Ilggadējā pieredze mums ir palīdzējusi kļūt par savas nozares speciālistiem dizaina izstrādē.

Materiālu sagatave

Strādājam tikai ar augstas klases materiāliem, visiem darbiem izsniedzot garantiju. Pateicoties kvalitatīvai drukai, krāsas būs košas un attēls augstas izšķirtspējas. Druku pārklāsim ar laku vai laminātu, lai pasargātu to no sīkiem skrāpējumiem un izbalēšanas. Auto līmplēve aizsargās Jūsu automašīnas auto krāsu.

Auto aplīmēšana

Darbu veicam ātri un kvalitatīvi. Aplīmējam gan lielas, gan mazas automašīnas. Auto aplīmēšanas darbus veicam arī izbraukumos pie klienta.

Interesē mūsu pakalpojumi? Sazinies ar mums