seko mums

Auto dizains

Auto aplīmēšana un individuāla dizaina izstrāde vienmēr ir bijusi no efektīvākajiem vides reklāmas veidiem. Izstrādājam dizainus priekš juridiskajām personām, ņemot vērā uzņēmuma darbības sfēru, sasaistot to ar uzņēmuma logotipu un Jūsu vēlmēm. Piedāvājam arī pārzīmēt jau esošo dizainu uz jaunām automašīnām, vai vienkārši to papildināt ar papildus uzrakstiem vai citiem dizaina elementiem.

Dizaina izveide ir arī lielisks veids kā izcelt savu privāto automašīnu. Tas var būt gan mazs uzraksts, gan liels vizuālais attēls, vai gluži vienkārši, vēlaties nomainīt auto krāsu, taču nevēlaties to pārkrāsot. Mēs palīdzēsim realizēt Jūsu vēlmes, lai tieši Jūsu auto būtu tas, kuru visi atcerēsies!

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.

Jaunākie darbi

apskatīt projektu galeriju

Mēs piedāvājam

Dizaina un maketa izstrāde

Izstrādāsim Jums piemērotāko dizainu, ņemot vērā Jūsu vēlmes un vajadzības. Ilggadējā pieredze mums ir palīdzējusi kļūt par savas nozares speciālistiem dizaina izstrādē.

Augstas kvalitātes druka

Strādājam tikai ar augstas klases materiāliem, visiem darbiem izsniedzot garantiju. Pateicoties kvalitatīvai drukai, krāsas bus košas un attēls augstas izšķirtspējas. Druku pārklāsim ar laku vai laminātu, lai pasargātu to no sīkiem skrāpējumiem un izbalēšanas. Auto līmplēve aizsargās Jūsu automašīnas auto krāsu.

Auto aplīmēšana

Darbu veicam ātri un kvalitatīvi. Aplīmējam gan lielas, gan mazas automašīnas. Auto aplīmēšanas darbus veicam arī izbraukumos pie klienta.

Interesē mūsu pakalpojumi? Sazinies ar mums