Auto dizains

Kāpēc tiek veidots auto dizains?

Auto un tā vizuālais noformējums vienmēr ir bijis aktuāls jautājums gan juridiskām, gan fiziskām personām. Uzņēmumi veido auto dizainu, lai reklamētu savu uzņēmumu – darbības sfēru, produktus un/vai pakalpojumus, vai arī tīri informatīvos nolūkos. Taču fiziskās personas, lielākoties, vēlas izveidot auto dizainu, lai tas izceltos un iegūtu individualitāti. Veiksmīgi izstrādāts dizains spēj pilnībā mainīt auto vizuālo izskatu. Jāatceras, ka aplīmēt auto ir ieteicams tikai tad, ja tam nav rūsu, buktes un citi vizuāli defekti, jo nedz dizains, nedz līmplēve šos defektus nenoslēps, par cik līmplēve 100% kopē automašīnas virsbūvi. Dizains ir lielisks veids kā piesaistīt cilvēku uzmanību un sev vēlamo mērķauditoriju. Komerctransportam veiksmīgi izstrādāts dizains var nest lielu atpazīstamību un jaunus klientus, kas ir ļoti būtiski priekš izaugsmes un attīstības. Reklāma vienmēr ir ieņēmusi ļoti svarīgu lomu ikviena uzņēmuma attīstībā. Un reklāma uz auto ir viens no labākajiem reklāmas risinājumiem, jo tā visu laiku pārvietojas, un to ikdienā redz ļoti daudz cilvēku. Un kas ir pats svarīgākais, ka šis reklāmas veids ir krietni lētāks salīdzinājumā ar TV reklāmām, radio, vai reklāmu citos masu saziņas līdzekļos. Tāpēc ir būtiski uzticēt šo darbu profesionāļiem, lai tiktu izveidots tāds dizains, kas pilnībā atbilst klienta prasībām un vēlmēm, lai šis dizains apmierinātu klienta vajadzības – sniegtu nepieciešamo informāciju, izceltu auto apkārtējo vidū, un galvenokārt – piesaistītu jaunus klientus.

Cik maksā auto dizaina izveide?

Uz šo jautājumu precīzu atbildi ir grūti sniegt, jo cena var būt mainīga atkarībā no konkrētā projekta – klienta vēlmēm, pieejamiem resursiem, informatīvajiem materiāliem, apstrādes attēliem un daudz kā cita. Klientam ir nepieciešams pēc iespējas konkrētāk un detalizētāk izklāstīt savas vēlmes un vajadzības, un tad pēc šīs informācijas ieguves ir iespējams nosaukt maketēšanas pakalpojumu izmaksas (ar iekļautiem labojumiem un dizainu variantiem). Ja klientam jau ir ticis izstrādāts dizains, taču vēlas tajā ieviest izmaiņas vai veikt korekcijas, tad skaidri definējot kādas ir tās vēlamās izmaiņas, ir iespējams nosaukt precīzas maketēšanas izmaksas. Secinājums – katrs projekts tiek izskatīts individuāli, un tas ir savā ziņā unikāls un neatkārtojams. Līdz ar to klientam ir jāatbild uz sekojošiem jautājumiem – Ko Es vēlos? Kas man patīk? Kāds ir mans reklāmas budžets? Pēc atbilžu iegūšanas mēs varam pateikt cik izmaksās dizaina izveide.

Cik ilgu laiku aizņem auto dizaina izveide?

Mūsu komandā strādā ar pieredzi bagāti un zinoši maketētāji, tādējādi nodrošinot ātru darba izpildi. Mums ir pieejami praktiski ikvienas automašīnas tehniskie rasējumi, tātad tas nozīmē, ka nav nepieciešams pārmērīt auto virsbūves daļas. Mums tas viss ir programmā, un uz šāda tehniskā rasējuma klientam tiek iesniegts auto dizains. Dizaina izveidē viss ir atkarīgs no konkrētā projekta apjoma. Ja tas ir tikai logotips un papildus kontaktinformācija, tad tas var aizņemt vien pāris stundas (ņemot vērā, ka visi darbi iet secīgi un viens pēc otra, tad pirms tam, noteikti, jau kāds projekts gaida rindā). Ja ir nepieciešams lielāks dizains ar papildus attēliem, ornamentiem, vai tāds dizains, kas nepieciečams uz visas automašīnas aplīmēšanu, tad vidēji ir jārēķinās ar 1-2 (vienu līdz divām) darba dienām, kad tiks iesniegta pirmā skice.

Auto dizains – Uzticies profesionāļiem!

Individuāla dizaina izstrāde un auto aplīmēšana vienmēr ir bijusi efektīvākā vides reklāma. Izstrādājam dizainus priekš juridiskām personām, ņemot vērā uzņēmuma darbības sfēru, sasaistot to ar uzņēmuma logotipu un klienta vēlmēm. Piedāvājam arī pārzīmēt jau esošo dizainu uz jaunām automašīnām, vai vienkārši to papildināt ar papildus uzrakstiem vai citiem dizaina elementiem.

 

Dizaina izveide ir arī lielisks veids kā izcelt savu privāto automašīnu. Tas var būt gan mazs uzraksts, gan liels vizuālais attēls. Iespējams vienmēr esat vēlējies nomainīt auto krāsu, taču nevēlaties to pārkrāsot. Arī šajā jautājumā mēs Jums varam palīdzēt, jo mums ir pieejamas augstas kvalitātes dažādu krāsu auto līmplēves no vadošajiem pasaules līmplēvju ražotājiem. Mēs palīdzēsim realizēt Jūsu vēlmes, lai tieši Jūsu auto būtu tas, kuru visi atcerēsies un uz kuru atskatīsies.

 

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.

Mēs piedāvājam

Dizaina un maketa izstrāde

Izstrādāsim Jums piemērotāko dizainu, ņemot vērā Jūsu vēlmes un vajadzības. Ilggadējā pieredze mums ir palīdzējusi kļūt par savas nozares speciālistiem dizaina izstrādē.

Augstas kvalitātes druka

Strādājam tikai ar augstas klases materiāliem, visiem darbiem sniedzot garantiju. Pateicoties kvalitatīvai drukai krāsas bus košas un attēls augstas izšķirtspējas. Druka tiek pārklāta ar laminātu, lai pasargātu to no sīkiem skrāpējumiem un izbalēšanas. Auto līmplēve aizsargās Jūsu automašīnas krāsu.

Auto aplīmēšana

Darbu veicam ātri un kvalitatīvi, ar garantiju. Aplīmējam gan lielas, gan mazas automašīnas. Auto aplīmēšanas darbus veicam arī izbraukumos pie klienta visā Latvijas teritorijā.

INTERESĒ MŪSU PAKALPOJUMI?

Sazinies ar mums! Aizpildi formu un saņem cenas piedāvājumu!
lvLV