seko mums

Dizaina izstrāde

Pateicoties ilggadējai darba pieredzei, esam kļuvuši par vienu no labākajiem tirgus līderiem dizaina izstrādē. Sevi saucam par plaša profila speciālistiem, jo dizainus taisām visdažādākajiem priekšmetiem, apģērbiem, virsmām, tai skaitā transportlīdzekļiem un to aksesuāriem. Veiksmīgi izstrādāts dizains ir kā laba vizītkarte, kas rada labu pirmo iespaidu un piesaista jaunus interesentus. Zīmējam gan lielus, gan mazus dizainus, krāsainus un melnbaltus. Katrs izstrādātais dizains ir unikāls un neatkārtojams, un mēs Jums palīdzēsim izvēlēties sev piemērotāko.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.

Jaunākie darbi

apskatīt projektu galeriju

Mēs piedāvājam

Ideja

Jums ir ideja, bet nezināt kā to realizēt? Mēs Jums palīdzēsim to izdarīt! Taču, ja Jums nav ne jausmas kādu vēlaties redzēt gala rezultātu, mūsu profesionālā komanda ieteiks Jums labāko risinājumu.

Dizains

Pateicoties idejām dzimst jauni darbi. Jo detalizētāks būs Jūsu idejas izklāsts, jo precīzāk mēs spēsim izveidot Jūsu vēlamo dizainu. Dizains sniedz Jums atpazīstamību un individualitāti.

Darba failu sagatave

Pēc dizaina izstrādes tiek sagatavots konkrētā projekta darba fails, lai šis mākslas darbs tiktu realizēts dzīvē un nu jau apskatāms un taustāms arī citu acīm.

Interesē mūsu pakalpojumi? Sazinies ar mums