seko mums

Dizaina izstrāde

Kas ir dizaina izstrāde?

Dizaina izstrāde ir radošs process, kas ļauj ideju pārvērst redzamā, bieži vien taustāmā rezultātā. Lai panāktu Jums vēlamo rezultātu, piedāvājam šo darbu uzticēt mūsu radošajam un zinošajam kolektīvam, kurš tad arī profesionāli un kvalitatīvi īstenos Jūsu idejas. Jūsu galvenais uzdevums ir skaidri noformulēt biznesu un tā vērtības, savus sniegtos pakalpojumus un klientus. Izejot no ievāktās informācijas, mūsu galvenais uzdevums – piemeklēt zīmolam attiecīgās krāsas, fontus, simbolus un attēlus, kas raksturos Jūsu biznesu vienotā grafiskā veidolā.

Kāpēc ir būtiski izvēlēties zinošu un pieredzējušu sadarbības partneri?

Ikvienam uzņēmumam ir svarīgs savs uzņēmuma tēls un reputācija. Dizains ir pamatu pamats visam. Dizains atspoguļojas uzņēmuma logotipā, vizītkartēs, reklāmas materiālos, darba apģērbā, mājas lapā, auto transporta un telpu noformējumā u.c. Tādēļ ir ļoti būtiski, ka ir uzņēmums, kas izpēta klienta darbības sfēru, galvenās uzņēmuma vadlīnijas, tirgus aktualitātes, konkurentus, un spēj rast labāko piedāvājumu uzņēmuma koptēla izveidē, kas tad ir šī uzņēmuma tālākā vizītkarte vietējā un starptautiskā tirgū.  

Kāpēc uzticēt mums dizaina izstrādi?

Pateicoties ilggadējai darba pieredzei, esam kļuvuši par vienu no labākajiem tirgus līderiem dizaina izstrādē. Sevi saucam par plaša profila speciālistiem, jo dizainus izstrādājam visām uzņēmuma vajadzībām – sākot ar vizītkartēm un darba apģērbu, beidzot ar izkārtnēm un transportlīdzekļu vizuālo noformējumu. Piedāvājam jauna dizaina izstrādi, kā arī varam pilnveidot, papildināt vai uzlabot jau esošo dizainu. Nereti ir situācijas, kad klientam nav pieejams vektora formāta fails. Un ir labi zināms, ka bez šāda faila nav iespējams izstrādāt nevienu reklāmas materiālu, jo tas nav derīgs tālākai ražošanai un apstrādei. Šādos gadījumos mēs sniedzam šādu pakalpojumu – dizaina pārzīmēšana. Pēc iesūtītā attēla pārzīmēšanas klientam tiek nosūtīts darba fails vektora *.pdf formātā (šis formāts ir derīgs jebkurai tālākai apstrādei. Ir iespējami arī citi formāti, par to vienojoties individuāli).   

Ko sniedz pareizi un labi izveidots dizains?

Veiksmīgi izstrādāts dizains ir kā laba vizītkarte, kas rada labu pirmo iespaidu un piesaista jaunus klientus, jaunus sadarbības partnerus. Pateicoties labam noformējumam un vizuālajam izpildījumam aug uzņēmuma atpazīstamība, pieprasījums pēc uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem un/vai precēm, tādējādi palielinot uzņēmuma peļņu. Dizains ir sastopams visur un itin visā. Arī mājas interjerā ir iespējams izveidot skaistas sienas tapetes un gleznas. Sadzīves tehniku var papildināt ar dažādiem dizaina elementiem, stikla sienas, spoguļus un daudz ko citu. Automašīnas ir populārākais objekts, uz kura cilvēki vēlās ko izmēģināt, reklamēt, nomainīt un eksperimentēt – nomainīt krāsu, nolīmēt hromētās detaļas, uzlīmēt informatīvus uzrakstus vai drukātus attēlus, nolīmēt auto diskus utt. Iespējas un variācijas ir teju neierobežotas. Galvenais klienta uzdevums ir skaidri formulēt, kas ir tas, kas pašam patīk, un kāds ir galvenais mērķis ko vēlas panākt. Pēc šo vēlmju un vajadzību formulējuma mēs noteikti spēsim rast labākos dizaina variantus un izpildījumus. Zīmējam gan lielus, gan mazus dizainus, krāsainus un melnbaltus. Katrs izstrādātais dizains ir unikāls un neatkārtojams. Pateicoties mūsu ilggadējai pieredzei, individuālai pieejai un zināšanām, mēs Jums garantējam, ka sniegsim Jums labāko risinājumu. 

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.

Jaunākie darbi

apskatīt projektu galeriju

Mēs piedāvājam

Ideja

Jums ir ideja, bet nezināt kā to realizēt? Mēs Jums palīdzēsim to izdarīt! Taču, ja Jums nav ne jausmas kādu vēlaties redzēt gala rezultātu, mūsu profesionālā komanda ieteiks Jums labāko risinājumu.

Dizains

Pateicoties idejām dzimst jauni darbi. Jo detalizētāks būs Jūsu idejas izklāsts, jo precīzāk mēs spēsim izveidot Jūsu vēlamo dizainu. Dizains sniedz Jums atpazīstamību un individualitāti.

Darba failu sagatave

Pēc dizaina izstrādes tiek sagatavots konkrētā projekta darba fails, lai šis mākslas darbs tiktu realizēts dzīvē un nu jau apskatāms un taustāms arī citu acīm.

Interesē mūsu pakalpojumi? Sazinies ar mums