Dizaina izstrāde

Kas ir dizaina izstrāde?

Dizaina izstrāde ir radošs process, kas ļauj ideju pārvērst redzamā, bieži vien taustāmā rezultātā. Lai panāktu Jums vēlamo rezultātu piedāvājam šo darbu uzticēt mūsu radošajam un zinošajam kolektīvam, kurš tad arī profesionāli un kvalitatīvi īstenos Jūsu idejas. Jūsu galvenais uzdevums ir skaidri noformulēt biznesu un tā vērtības, savus sniegtos pakalpojumus un klientus. Izejot no ievāktās informācijas, mūsu galvenais uzdevums – piemeklēt zīmolam attiecīgās krāsas, fontus, simbolus un attēlus, kas raksturos Jūsu biznesu vienotā grafiskā veidolā.

Kāpēc ir būtiski izvēlēties zinošu un pieredzējušu sadarbības partneri?

Ikvienam uzņēmumam ir svarīgs savs uzņēmuma tēls un reputācija. Dizains ir pamatu pamats visam. Dizains atspoguļojas uzņēmuma logotipā, vizītkartēs, reklāmas materiālos, darba apģērbā, mājas lapā, auto transporta un telpu noformējumā u.c. Tādēļ ir ļoti būtiski, ka ir uzņēmums, kas izpēta klienta darbības sfēru, galvenās uzņēmuma vadlīnijas, tirgus aktualitātes, konkurentus, un spēj rast labāko piedāvājumu uzņēmuma koptēla izveidē, kas tad ir šī uzņēmuma tālākā vizītkarte vietējā un starptautiskā tirgū.

Kāpēc uzticēt mums dizaina izstrādi?

Pateicoties ilggadējai darba pieredzei esam kļuvuši par vienu no labākajiem tirgus līderiem dizaina izstrādē. Sevi saucam par plaša profila speciālistiem, jo dizainus izstrādājam visām uzņēmuma vajadzībām – sākot ar vizītkartēm un darba apģērbu, beidzot ar izkārtnēm un transportlīdzekļu vizuālo noformējumu. Piedāvājam jauna dizaina izstrādi, kā arī varam pilnveidot, papildināt vai uzlabot jau esošo dizainu. Nereti ir situācijas, kad klientam nav pieejams vektora formāta fails. Un ir labi zināms, ka bez šāda faila nav iespējams izstrādāt nevienu reklāmas materiālu, jo tas nav derīgs tālākai ražošanai un apstrādei. Šādos gadījumos mēs sniedzam šādu pakalpojumu – dizaina pārzīmēšana. Pēc iesūtītā attēla pārzīmēšanas klientam tiek nosūtīts darba fails vektora *.pdf formātā (šis formāts ir derīgs jebkurai tālākai apstrādei. Ir iespējami arī citi formāti, par to vienojoties individuāli).

Ko sniedz pareizi un labi izveidots dizains?

Veiksmīgi izstrādāts dizains ir kā laba vizītkarte, kas rada labu pirmo iespaidu un piesaista jaunus klientus, jaunus sadarbības partnerus. Pateicoties labam noformējumam un vizuālajam izpildījumam pieaug uzņēmuma atpazīstamība, pieprasījums pēc uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem un/vai precēm, tādējādi palielinot uzņēmuma peļņu. Dizains ir sastopams visur un itin visā. Arī mājas interjerā ir iespējams izveidot skaistas sienas tapetes un gleznas. Sadzīves tehniku var papildināt ar dažādiem dizaina elementiem, stikla sienas, spoguļus un daudz ko citu. Automašīnas ir populārākais objekts uz kura cilvēki vēlās ko izmēģināt, reklamēt, nomainīt un eksperimentēt – nomainīt krāsu, nolīmēt hromētās detaļas, uzlīmēt informatīvus uzrakstus vai drukātus attēlus, nolīmēt auto diskus utt. Iespējas un variācijas ir teju neierobežotas. Galvenais klienta uzdevums ir skaidri noformulēt kas ir tas, kas pašam patīk, un kāds ir galvenais mērķis ko vēlas panākt. Pēc šo vēlmju un vajadzību formulējuma mēs noteikti spēsim rast labākos dizaina variantus un izpildījumus. Zīmējam gan lielus, gan mazus dizainus, krāsainus un melnbaltus. Katrs izstrādātais dizains ir unikāls un neatkārtojams. Pateicoties mūsu ilggadējai pieredzei, individuālai pieejai un zināšanām, mēs Jums garantējam, ka sniegsim Jums labāko risinājumu.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.

Mēs piedāvājam

Ideja

Jums ir ideja, bet nezinat kā to realizēt? Mēs Jums palīdzēsim to izdarīt! Mūsu profesionālā komanda ieteiks Jums labāko risinājumu, ņemot vērā visas detaļas, kas Jums ir būtiskas. Izstrādāsim katru mazāko niansi līdz ideālam gala rezultātam, kādu Jūs to vēlētos redzēt.

Dizains

Pateicoties idejām tiek radīti jauni darbi. Jo detalizētāks būs Jūsu idejas izklāsts, jo precīzāk mēs spēsim izveidot Jums vēlamo dizainu. Profesionāli un labi izveidots dizains sniedz Jums atpazīstamību un individualitāti.

Darba failu sagatave

Pēc dizaina izstrādes un maketa apstiprinājuma tiek sagatavots konkrētā projekta darba fails. Klientam neviens darba fails netiek izsniegts, ja vien par to iepriekš nav vienojušies. Darba fails tiek sagatavots vektora *.pdf formātā (šis formāts ir derīgs jebkurai tālākai apstrādei. Ir iespējami arī citi formāti, par to vienojoties individuāli).

INTERESĒ MŪSU PAKALPOJUMI?

Sazinies ar mums! Aizpildi formu un saņem cenas piedāvājumu!
lvLV