seko mums

Ūdens transporta dizains

Ja reiz automašīnām ir iespēja izveidot visdažādākos dizainus, gan melnbaltus, gan košus un krāsainus, tad kāpēc gan lai to nevarētu izdarīt ūdens transportam? Var, un mūsu radošā komanda palīdzēs Jums to izdarīt! Sniedzat mums savas idejas un vēlmes, pretī saņemsiet gatavu vizualizāciju ar Jūsu ūdens transportu un izveidoto dizainu. Ja nav ideju, mēs Jums sniegsim savu redzējumu, balstoties uz ilggadējo dizaina izstrādes pieredzi.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.

Jaunākie darbi

apskatīt projektu galeriju

Mēs piedāvājam

Dizaina un maketa izstrāde

Izstrādāsim Jums piemērotāko dizainu, ņemot vērā Jūsu vēlmes un vajadzības. Ilggadējā pieredze mums ir palīdzējusi kļūt par savas nozares speciālistiem dizaina izstrādē.

Augstas kvalitātes druka

Strādājam tikai ar augstas klases materiāliem, visiem darbiem izsniedzot garantiju. Pateicoties kvalitatīvai drukai, krāsas bus košas un attēls augstas izšķirtspējas. Druku pārklāsim ar laku vai laminātu, lai pasargātu to no sīkiem skrāpējumiem un izbalēšanas.  Līmplēve aizsargās Jūsu ūdens transportlīdzekļa virsmu no sīkiem skrāpējumiem un rūsas veidošanās.

Ūdens transporta aplīmēšana

Pateicoties kvalitatīviem materiāliem, kvalitatīvi tiek veikts pats aplīmēšanas darbs. Aplīmējam lielus un mazus ūdens transportlīdzekļus. Izmantojot mūsu materiālus visiem darbiem tiek dota garantija.

Interesē mūsu pakalpojumi? Sazinies ar mums