seko mums

Drukas pakalpojumi

Piedāvājam visplašākos drukas pakalpojuma veidus, sākot ar mazu uzlīmīti, līdz pat lielformāta drukai. Izveidosim dizainu un apdrukāsim Jūsu bukletus, flajerus, banerus, reklāmas materiālus, līmplēves, kas paredzētas automašīnas un citu virsmu aplīmēšanai, kā ari daudz ko citu. Nodrošinam augstu drukas kvalitāti. Piedāvājam drukas lakošanu un laminēšanu, tādējādi pasargājot apdrukāto virsmu no saules staru izbalēšanas un sīkiem mehāniskiem bojājumiem un/vai skrāpējumiem.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.

Jaunākie darbi

apskatīt projektu galeriju

Mēs piedāvājam

Ideja

Jūsu ideja var tikt realizēta jebkurā drukas darbā. Mēs nodrošinām pilnu ražošanas ciklu, sākot ar dizaina izstrādi un piemērotāko materiālu izvēli, līdz gatavai produkcijai.

Dizaina un maketa izstrāde

Pareizi un veiksmīgi izstrādāts dizains ir neatņemama sastāvdaļa tēla veidošanai. Labi izstrādāts dizains rada labu pirmo iespaidu un piesaista jaunus interesentus. Zīmējam gan lielus, gan mazus dizainus, krāsainus un melnbaltus. Katrs izstrādātais dizains ir unikāls un neatkārtojams, un mēs Jums palīdzēsim izvēlēties sev piemērotāko.

Augstas kvalitātes druka

Pateicoties jaunākajam tehnoloģijām un iekārtām, mēs spējam nodrošināt augstas kvalitātes drukas darbus. Veicam drukas pēcapstrādi, t.i. drukas lakošana vai laminēšana, kas palīdz aizsargāt druku no sīkiem skrāpējumiem, izbalēšanas un citiem defektiem.

Interesē mūsu pakalpojumi? Sazinies ar mums