Plāksnes, Komatex izstrādājums

Kas ir komatex plāksne?

Komatex plāksne ir putota PVH loksne ar baltu matētu virsmu, kas ir pieejama dažādos biezumos. Komatex plāksne ir izgatavota no stingrām PVC putām. Tas ir sintētisks lokšņu materiāls ar sīkporainu struktūru un matētu virsmu. Komatex plāksne ir ideāli piemērota digitālai apdrukai, to ir iespējams arī krāsot vai aplīmēt ar līmplēvi.

Kur ir iespējams izmantot komatex plāksnes?

Komatex plāksnes ir iespējams izmantot gan iekštelpās, gan ārējā vidē. Plāksne ir lieliski noturīga pret UV starojumu, visu veidu laikapstākļiem. Plāksnes var izmantot pie ēkas sienas, žogiem, vārtiem, jumta u.c.

Kāpēc izvēlēties komatex plāksnes?

Komatex plākšņu izgataves izmaksas ir krietni zemākas salīdzinājumā ar alumīnija vai citu veida materiāla plāksnēm, kas ir paredzētas aplīmēšanai, apdrukai vai citiem reklāmas nolūkiem. Arī pats izgatavošanas process ir ātrāks, kas mūsdienās ir ļoti būtiski. Komatex materiāls ir viegls un pastāv iespēja izvēlēties dažādus materiāla biezumus (no 1mm-10mm biezumam), ņemot vērā vēlamās plāksnes izmērus. Attiecīgi, jo lielāka plāksne ir nepieciešama, jo, vēlams, biezāku materiālu ir jāizvēlās.

Kādi ir komatex loksnes izmēri?

Ir 2 (divu) veidu lokšņu izmēri:

1. 3.05m x 1.525m

2. 3.05m x 2.05m

Mēs piedāvājam lokšņu frēzi, tātad Jūs varat pasūtīt konkrēti sev nepieciešamo izmēru.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.

Mēs piedāvājam

Dizaina un maketa izstrāde

Izstrādāsim Jums piemērotāko dizainu, ņemot vērā Jūsu vēlmes un vajadzības. Ilggadējā pieredze mums ir palīdzējusi kļūt par savas nozares speciālistiem dizaina izstrādē.

Augstas kvalitātes druka

Augstas kvalitātes UV druka kas saulē neizbalē un nezaudē savas krāsas, kā arī ar lielisku aizsardzību pret sīkiem skrāpējumiem.

Izgatave

Izgatavojam lielas un mazas plāksnes gan no plānāka, gan biezāka materiāla. Papildus veicam arī plākšņu aplīmēšanu ar tai paredzētiem materiāliem, kas ir mitruma izturīgi un paredzēti ārējās vides lietošanai. Nodrošinām arī frēzes pakalpojumus.

INTERESĒ MŪSU PAKALPOJUMI?

Sazinies ar mums! Aizpildi formu un saņem cenas piedāvājumu!
lvLV