Auto uzlīmes

Izgatavojam visa veida uzlīmes, kas paredzētas transportlīdzekļu aplīmēšanai ar dažādām izliekuma virsmām. Strādājam tikai ar augstas klases līmplēvēm, kas ir atzītas tirgū un ir lieliski piemērotas auto virsbūvei pie visiem laikasptākļiem. Auto uzlīmes mēdz būt gan ploterētas, t.i. izgrieztas no vienkrāsainas plēves, gan drukātas, lai panāktu krāsu pāreju vai, lai iegūtu konkrēto toni. Uzlīmes izmēriem un formām nav ierobežojumu – izgatavosim Jums nepieciešamo daudzumu un vēlamo izmēru. Pateicoties transportplēves uzklāšanai tiek nodrošināta ērta un ātra uzlīmju montāža. Auto uzlīmēm tiek dota ražotāja sniegtā garantija virs 5 gadi, ja tiek ievērota pareiza virsbūves mazgāšana.

Kas būtu jāzina pirms uzlīmes montāžas?

Lai arī uzlīmes montāža ir salīdzinoši vienkārši īstenojams process, tomēr ir vairāki aspekti, kas pirms tam būtu jāņem vērā un būtu jāzina.

Pirmkārt, svarīgi, lai automašīnas virsbūve būtu tīra un mazgāta bez vaska. Uz automašīnas virsbūves nedrīkst būt rūsa, atlobījusies krāsa vai lakas defekti. Iemesls tam ir vienkāršs – uz bojātām virsmām līmplēve neturēsies. Vēl kāds vērā ņemams faktors ir buktes un citi virsbūves defekti. Ar līmplēves palīdzību tos noslēpt nav iespējams. Līmplēve var noslēpt nelielas švīkas un citus sīkus defektus, bet ne izteiktus bojājumus.

Virsmas mazgāšana pēc aplīmēšanas.

Svarīgi atcerēties, ka aplīmēto virsmu nav ieteicams mazgāt 2 (divas) nedēļas pēc aplīmēšanas. Mazgāšanās procesā izmantot mīkstu mazgāšanas sūkli. Ja pie mazgāšanas tiek izmantota augstspiediena ūdens strūkla, tad to izmantot 90⁰ leņķī pret aplīmēto virsmu, un ūdens sprauslai jāatrodas ne tuvāk par 50 cm no mazgājamās virsmas.

Mazgāšanai paredzētie līdzekļi nedrīkst būt ar augstu temperatūru, abrazīvu efektu un pārmērīgi skābu vai bāzisku vidi (ietiecamais pH līmenis ir 6 – 8), kā arī tie nedrīkst saturēt agresīvus šķīdinātājus, augstas koncentrācijas spirtus, kas var nelabvēlīgi ietekmēt uzlīmes noturību pie virsmas.

Kvalitatīvs un ātrs serviss.

Veicam individuālu pasūtījumu apstrādi. Uzlīmes var būt mazas, var arī pārklāt visu auto. Visas drukas auto uzlīmes tiek pārklātas ar caurspīdīgu laminātu, tādējādi pasargājot druku no saules staru izbalēšanas un sīkiem mehāniskiem bojājumiem un/vai skrāpējumiem. Līmplēve nekādā veidā nebojā auto krāsu, un pēc līmplēves noņemšanas uz auto virsbūves nepaliek līmes pēdas. Atkarībā no uzlīmes veida un daudzuma, ražošana var ilgt no pāris minūtēm, līdz pat divām dienām, ja tā ir drukas uzlīme, kurai ir nepieciešams nožūt, lai pēc tam tiktu uzklāts lamināts pa virsu. Visiem materiāliem un darbiem tiek sniegta garantija.

 

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.

Mēs piedāvājam

Dizaina un maketa izstrāde

Izstrādāsim Jums piemērotāko dizainu, ņemot vērā Jūsu vēlmes un vajadzības. Ilggadējā pieredze mums ir palīdzējusi kļūt par savas nozares speciālistiem dizaina izstrādē.

Materiālu sagatave

Strādājam tikai ar augstas klases materiāliem, visiem darbiem sniedzot garantiju. Kvalitatīviem materiāliem ir ilgāks garantijas termiņš un labāka noturība pie virsmas. Pateicoties kvalitatīvai drukai krāsas būs košas un attēls augstas izšķirtspējas. Druku pārklāsim ar laminātu, lai pasargātu to no sīkiem skrāpējumiem un izbalēšanas. Uzlīmēm piedāvājam plašu krāsas gammu.

Auto aplīmēšana

Darbu veicam ātri un kvalitatīvi. Aplīmējam gan lielas, gan mazas automašīnas. Auto aplīmēšanas darbus veicam arī izbraukumos pie klienta. Ja vēlaties paši veikt aplīmēšanas darbus, tad nodrošinām uzlīmju izgatavi un piegādi.

INTERESĒ MŪSU PAKALPOJUMI?

Sazinies ar mums! Aizpildi formu un saņem cenas piedāvājumu!
lvLV