seko mums

Auto uzlīmes

Izgatavojam dažāda veida uzlīmes, kas paredzētas visu veidu transportlīdzekļu aplīmēšanai, dažādām izliekuma virsmām. Varat iegādāties jebkura izmēra uzlīmi, gan vienkrāsainu, gan daudzkrāsainu, ar dažādiem attēliem vai atstarojošiem elementiem. Ja vēlaties apdrukāt uzlīmi, tad piedāvajam gan lakošanas, gan laminēšanas pakalpojumus, tādējādi neļaujot uzlīmei izbalēt, un pasargāt to no skrāpējumiem.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.

Jaunākie darbi

apskatīt projektu galeriju

Mēs piedāvājam

Dizaina un maketa izstrāde

Izstrādāsim Jums piemērotāko dizainu, ņemot vērā Jūsu vēlmes un vajadzības. Ilggadējā pieredze mums ir palīdzējusi kļūt par savas nozares speciālistiem dizaina izstrādē.

Materiālu sagatave

Strādājam tikai ar augstas klases materiāliem, visiem darbiem izsniedzot garantiju. Kvalitatīviem materiāliem ir ilgāks garantijas termiņš un labāka noturība pie virsmas. Pateicoties kvalitatīvai drukai, krāsas bus košas un attēls augstas izšķirtspējas. Druku pārklāsim ar laku vai laminātu, lai pasargātu to no sīkiem skrāpējumiem un izbalēšanas. Uzlīmēm piedāvājam plašu krāsas gammu.

Auto aplīmēšana

Darbu veicam ātri un kvalitatīvi. Aplīmējam gan lielas, gan mazas automašīnas. Auto aplīmēšanas darbus veicam arī izbraukumos pie klienta. Ja vēlaties paši veikt aplīmēšanas darbus, tad nodrošinām uzlīmju izgatavi un piegādi.

Interesē mūsu pakalpojumi? Sazinies ar mums