seko mums

Ploterētas uzlīmes

Ploterētas uzlīmes var būt vairāku veidu, tie var būt pašlīmējoši uzraksti, burti, cipari un zīmējumi. Griežam uzlīmes no matētas, glancētas, atstarojošas, metalizētas un caurspīdīgas līmplēves. Ploterētām uzlīmēm ir plašs pielietojums, un tās ir līmējamas praktiski uz jebkuras, pareizi apstrādātas virsmas. Ploterētām uzlīmēm liekam pa virsu transportplēvi, jeb tā saukto pārnesamo plēvi, lai atvieglotu uzlīmēšanas procesu.

Jaunākie darbi

apskatīt projektu galeriju

Mēs piedāvājam

Dizaina un maketa izstrāde

Izstrādāsim Jums piemērotāko dizainu, ņemot vērā Jūsu vēlmes un vajadzības. Ilggadējā pieredze mums ir palīdzējusi kļūt par savas nozares speciālistiem dizaina izstrādē.

Augstas kvalitātes materiāli

Strādājam tikai ar augstas klases materiāliem, visiem darbiem izsniedzot garantiju. Pateicoties kvalitatīvai līmplēvei, tiek nodrošināta laba noturība pie virsmas, nenolobīšanās un nesaprēgāšana. Strādājam ar atpazīstamākajiem līmplēvju ražotājiem, tādiem kā Avery, Arlon, 3M, MacTac, Hexis uc., tātad mūsu galvenais kritērijs-kvalitāte!

Virsmu un priekšmetu aplīmēšana

Pateicoties kvalitatīviem materiāliem, aplīmējamā virsma ilgāk izskatīsies kā jauna un tikko aplīmēta. Esam specializējušies dažādu virsmu un priekšmetu aplīmēšanā. Aplīmēšanas darbus veicam arī izbraukumos pie klienta.

Interesē mūsu pakalpojumi? Sazinies ar mums