seko mums

Moto dizains

Mūsdienās moto transports ir kļuvis par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu. Tas tiek izmantots gan darba vajadzībām, gan savam hobijam un brīvā laika pavadīšanai, vai, kā lielākai daļai iedzīvotāju – sirds lieta, bez kuras nav iedomājams savādāks dzīves veids. Tā ir brīvības sajūta! Mēs Jums palīdzēsim izcelties apkārtējo vidū, padarīsim viņu par unikālu un atpazīstamu.

Izgatavojam oriģinālās uzlīmes visos nepieciešamajos izmēros un krāsās. Vēlaties papildus kādu uzrakstu vai zimējumu-uztaisīsim! Un pats labākais, ka iedosim arī gatavu vizualizāciju ar konkrēti Jūsu motociklu un izveidoto dizainu, lai redzētu kāds viņš izskatīsies realitātē. Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.

Jaunākie darbi

apskatīt projektu galeriju

Mēs piedāvājam

Dizaina un maketa izstrāde

Izstrādāsim Jums piemērotāko dizainu, ņemot vērā Jūsu vēlmes un vajadzības. Ilggadējā pieredze mums ir palīdzējusi kļūt par savas nozares speciālistiem dizaina izstrādē.

Augstas kvalitātes druka

Strādājam tikai ar augstas klases materiāliem, visiem darbiem izsniedzot garantiju. Pateicoties kvalitatīvai drukai, krāsas bus košas un attēls augstas izšķirtspējas. Druku pārklāsim ar laku vai laminātu, lai pasargātu to no sīkiem skrāpējumiem un izbalēšanas. Uzlīmēm piedāvājam plašu krāsas gammu.

Moto aplīmēšana

Darbu veicam ātri un kvalitatīvi. Aplīmējam gan lielus, gan mazus motociklus. Motocikla aplīmēšanas darbus veicam arī izbraukumos pie klienta.

Interesē mūsu pakalpojumi? Sazinies ar mums