Moto dizains

Moto transports un viņa popularitāte.

Mūsdienās moto transports ir kļuvis par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu. Tas tiek izmantots gan darba vajadzībām, gan savam hobijam un brīvā laika pavadīšanai, vai kā lielai daļai iedzīvotāju – sirds lieta, bez kuras nav iedomājams savādāks dzīves veids. Tā ir brīvības sajūta! Un ja reiz šis transportlīdzeklis ir kļuvis tik ļoti atzīts un sabiedrībā populārs, tad arī tam tiek pievērsta īpaša uzmanība.

Piedāvājam dizaina izstrādi – gan reklāmas nolūkos, gan sava spēkrata individualizēšanai. Salīdzinājumā ar automašīnas virsbūves parametriem motocikls ir krietni mazāks, taču tas nebūt nenozīmē, ka tas nevar kalpot kā lielisks reklāmas izvietošanas līdzeklis. Gluži kā automašīnām atsķiras savi parametri – izmēri un formas, tāpat arī motocikliem. Līdz ar to katrs projekts tiek izskatīts atsevišķi un ar savu vizuālo risinājumu.

Kādiem motocikliem ir iespējams izveidot dizainu?

Moto dizainu ir iespējams izveidot jebkuras markas un modeļa motociklam, arī pat tad, ja tas ir custom-made, t.i. izgatavots pēc pasūtījuma. Katram projektam ir sava individuāla pieeja, izvērtējot klienta vēlmes, vajadzības, un ņemot vērā paša motocikla virsbūves īpatnības, kas ir ļoti būtiski pie dizaina izstrādes, lai dizains būtu labi saprotams un pildītu sev nepieciešamo funkciju.

Kādas ir maketēšanas izmaksas?

Gluži kā ikvienam citam transportlīdzeklim, arī moto transportam maketēšanas izmaksas var būt mainīgas. Jo detalizētāk tiks izklāstītas vēlmes, iespējams, pat ar kādiem attēlu paraugiem, kā arī materiālu pieejamība to tālākai apstrādei, jo cena būs zemāka. Savukārt, līdz ko nav skaidri definēts vēlamais rezultāts, nav pieejami izejmateriāli un tādējādi, iespējams, palielinās dizaina labojumu skaits, jo attiecīgi pieaug maketēšanas izmaksas. Tādēļ ir ļoti būtiski skaidri definēt savas vēlmes, kas viennozīmīgi paātrina darbības procesu un samazina kopējās projekta izmaksas. Kad tiek iegūta visa nepieciešamā informācija, tikai tad var nosaukt maketēšanas izmaksas, neskaitot papildus labojumus, ja tādi būs nepieciešami.

Cik ilgu laiku aizņem moto dizaina izstrāde?

Par cik katrs projekts ir unikāls un savā ziņā neatkārtojams, ieguldītais darbs un pavadītais laiks izstrādājot dizainu var būt ļoti atšķirīgs. Viss ir atkarīgs no dizaina sarežģītības, izejmateriālu pieejamības un nepieciešamo labojumu skaita. Lielākoties tas aizņem 1-2 (vienu līdz divas) darba dienas līdz tiek iesūtīta pirmā skice, un tad jau tālāk seko labojumi un/vai papildinājumi, ja tādi ir nepieciešami. Maketēšanai nepieciešamais laiks ir saistīts ar dizaina apjomu. Ja tie būs kādi uzraksti vai pāris akcenti, tad dizaina izstrādes laiks var sasniegt vien pāris stundas, līdz jau tiks iesūtīts makets.

Labākie dizaina risinājumi!

Pateicoties ilggadējai pieredzei mēs spējam nodrošināt ātru darba izpildi. Vai tas būs ieturēts un ļoti vienkāršs dizains, vai arī gluži pretēji – krāsains un ar daudziem elementiem, kas iekļauj visas motocikla detaļas – mēs spēsim izveidot tieši Jums piemērotāko dizainu. Izvēlies pieredzējušus un zinošus speciālistus – uzticies profesionāļiem!

 

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.

Mēs piedāvājam

Dizaina un maketa izstrāde

Izstrādāsim Jums piemērotāko dizainu, ņemot vērā Jūsu vēlmes un vajadzības. Ilggadējā pieredze mums ir palīdzējusi kļūt par savas nozares speciālistiem dizaina izstrādē.

Augstas kvalitātes druka

Strādājam tikai ar augstas klases materiāliem, visiem darbiem sniedzot garantiju. Pateicoties kvalitatīvai drukai krāsas bus košas un attēls augstas izšķirtspējas. Druka tiek pārklāta ar laminātu, lai pasargātu to no sīkiem skrāpējumiem un izbalēšanas. Uzlīmēm piedāvājam plašu krāsas gammu.

Moto aplīmēšana

Darbu veicam ātri un kvalitatīvi, ar garantiju. Aplīmējam gan lielus, gan mazus motociklus. Motocikla aplīmēšanas darbus veicam arī izbraukumos pie klienta visā Latvijas teritorijā.

INTERESĒ MŪSU PAKALPOJUMI?

Sazinies ar mums! Aizpildi formu un saņem cenas piedāvājumu!
lvLV