seko mums

Stiklu uzlīmes

Izgatavojam visdažādākās uzlīmes, kas paredzētas stiklu un skatlogu aplīmēšanai. Vienkrāsainas, daudzkrāsainas, matētas, glancētas, caurspīdīgas, necaurspīdīgas-viss kas Jums nepieciešams. Sniegsim Jums detalizētu informāciju par stiklu uzlīmēm un palīdzesim izvēlēties atbilstošāko.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.

Jaunākie darbi

apskatīt projektu galeriju

Mēs piedāvājam

Dizaina un maketa izstrāde

Izstrādāsim Jums piemērotāko dizainu, ņemot vērā Jūsu vēlmes un vajadzības. Ilggadējā pieredze mums ir palīdzējusi kļūt par savas nozares speciālistiem dizaina izstrādē.

Materiālu sagatave

Strādājam tikai ar augstas klases materiāliem, visiem darbiem izsniedzot garantiju. Kvalitatīviem materiāliem ir ilgāks garantijas termiņš un labāka noturība pie virsmas. Pateicoties kvalitatīvai drukai, krāsas bus košas un attēls augstas izšķirtspējas. Druku pārklāsim ar laku vai laminātu, lai pasargātu to no sīkiem skrāpējumiem un izbalēšanas. Uzlīmēm piedāvājam plašu krāsas gammu.

Virsmu aplīmēšana

Pateicoties kvalitatīviem materiāliem, aplīmējamā virsma ilgāk izskatīsies kā jauna un tikko aplīmēta. Esam specializējušies dažādu virsmu un priekšmetu aplīmēšanā. Veicam izbraukumus visā Latvijas teritorijā.

Interesē mūsu pakalpojumi? Sazinies ar mums