Hromēto detaļu aplīmēšana – Shadowline

Kas ir shadowline un kāpēc tas būtu nepieciešams?
Shadowline ir ieguvis ļoti lielu popularitāti to cilvēku vidū, kas vēlas auto hromētās virsbūves detaļas aplīmēt melnas, piedodot automašīnai individuālu izskatu. Aplīmēšanai tiek izmantota augstas kvalitātes auto līmplēve kas lieliski pieguļ krāsotai virsmai. Pateicoties shadowline ir iespējams noslēpt nooksidējušos hromu un nelielus skrāpējumus. Līmplēve 100% kopē aplīmēto virsmu, līdz ar to, ja aplīmējamā detaļa būs ar defektiem, tad līmplēve to nespēs noslēpt.

Kādu rezultātu sniedz hromēto detaļu aplīmēšana?
Hroma detaļu aplīmēšana ar līmplēvi pasargā to no oksidēšanās, nelabvēlīgas vides ietekmes un agresīviem auto kopšanas līdzekļiem. Aplīmētā virsma iegūst pilnīgi jaunu izskatu, turpmāk ir viegli kopjama un pulējama.

Cik ilgu laiku aizņem hroma detaļu aplīmēšana?
Aplīmēšanas process ir atkarīgs no detaļu skaita un to sarežģītības. Būtiski, lai auto ir kārtīgi nomazgāts pirms aplīmēšanas, neizmantojot vasku. Tad auto aplīmējamas detaļas tiek rūpīgi attaukotas, un tikai pēc tam tiek veikta aplīmēšana.
Vai ir iespējams saglabāt ilgstošu efektu „tikko aplīmēts”?
Jā! Mēs piedāvājam keramikas pārklājumu kas ir paredzēts tieši aplīmētām automašīnām un to detaļām. Keramikas pārklājums ir kā atsevišķs pakalpojums, bet neatņemama sastāvdaļa, lai virsbūve ilgstoši saglabātu spīdumu un turpmāk būtu atvieglota kopšana. Šo pakalpojumu katrs klients var izvēlēties pēc saviem ieskatiem, bet domājot par ilgstošu rezultātu – mēs to viennozīmīgi iesakām. Keramikas noturība ir līdz pat 5 (pieciem) gadiem, ievērojot pareizu mazgāšanu.

Vai ir nepieciešama speciāla līmplēves kopšana?
Svarīgākais kas būtu jāiegaumē – auto nav ieteicams mazgāt 2 (divas) nedēļas pēc aplīmēšanas, kā arī izmantojot augstspiediena ūdens strūklu nelikt to tuvāk par 0.5m no aplīmētās virsmas. Mazgāšanai izmantot mīkstu sūkli vai automašīnu mazgāšanai paredzētu birsti, taču speciāla kopšana nav nepieciešama.

Mēs piedāvājam

Kvalitatīvi materiāli

Darbā izmantojam tikai augstas klases auto līmplēves ar garantiju līdz 7 (septiņi) gadi, kas ir paredzētas visu veidu transportlīdzekļiem ar sarežģītām virsmām, un garantē lielisku noturību. Līmplēve sniedz ilggadēju aizsargfunkciju aplīmētai detaļai.

Dekoratīvo detaļu izjaukšana un salikšana

Lai kvalitatīvi tiktu paveikts darbs mēs veicam dekoratīvo virsbūves detaļu noņemšanu, tādējādi ir iespējams vieglāk aplīmēt visas malas un izliekumus. Pēc detaļu noņemšanas tās tiek rūpīgi notīrītas un attaukotas, un tikai pēc tam tiek veikta aplīmēšana. Kad visas detaļas ir aplīmētas, tās tiek saliktas atpakaļ uz auto virsbūves tām paredzētajās vietās.

Darba un materiāla garantija

Sniedzam gan darba, gan materiāla garantiju. Svarīgi atcerēties, ka aplīmēto virsmu nav ieteicams mazgāt 2 (divas) nedēļas pēc aplīmēšanas un mazgāšanās procesā izmantot mīkstu mazgāšanas sūkli.

INTERESĒ MŪSU PAKALPOJUMI?

Sazinies ar mums! Aizpildi formu un saņem cenas piedāvājumu!
lvLV