seko mums

Bukleti

Buklets ir viens no labākajiem tipogrāfiskajiem veidiem, kā uzskatāmi aprakstīt savu uzņēmējdarbību, vizuāli attēlojot savas preces vai pakalpojumus, radot tūlītēju priekštatu par savu uzņēmumu Jūsu klientam vai sadarbības partnerim. Buklets ir ideāli piemērots sabiedriskos pasākumos, prezentācijās, izstādēs un masu pasākumos, kas Jums būs lielisks palīglīdzeklis klientu informētībai par Jūsu sniegtajiem pakalpojumiem vai precēm, un ar uzskatāmiem vizuāliem attēliem. Mēs Jums palīdzēsim izveidot labāko dizainu, kas uzrunās Jūsu vēlamo mērķauditoriju un sniegs vēlamo rezultātu. Izveidosim Jums oriģinālu, uzrunājošu un uzmanības piesaistošu bukletu dizainu, kas palīdzēs attīstīt Jūsu biznesu.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.

Jaunākie darbi

apskatīt projektu galeriju

Mēs piedāvājam

Dizaina un maketa izstrāde

Izstrādāsim Jums piemērotāko dizainu, ņemot vērā Jūsu vēlmes un vajadzības. Ilggadējā pieredze mums ir palīdzējusi kļūt par savas nozares speciālistiem dizaina izstrādē.

Augstas kvalitātes druka

Strādājam tikai ar augstas klases materiāliem. Pateicoties kvalitatīvai drukai, bukletu krāsas bus košas un attēls augstas izšķirtspējas.

Piegāde

Nodrošinām piegādi uz Jums nepieciešamo adresi jebkurā laikā.

Interesē mūsu pakalpojumi? Sazinies ar mums