Uzlīmes

Kā tiek veidotas uzlīmes?

Uzlīmju veidu ir ļoti daudz, taču visas tiek apstrādātas un sagatavotas pēc šiem dažiem soļiem:

 • Uzlīme tiek ploterēta (griezta) no vienkrāsainas līmplēves;
 • Uzlīme tiek drukāta ar UV druku, un pēc nepieciešamības ploterēta (drukas uzlīmei netiek klāts lamināts pa virsu tikai tajos gadījumos, ja tā ir drukāta ar UV druku. UV druka ir krietni izturīgāka par solvent druku, un tai ir lieliskas īpašības, kas neļauj drukai izbalēt);
 • Uzlīme tiek drukāta un tad tiek laminēta (caurspīdīga aizsargplēve, kas tiek pārklāta pa virsu drukas uzlīmei, lai druka neizbalētu, neskrāpētos un ilgstoši saglabātu savu sākotnējo izskatu);
 • Uzlīme tiek drukāta, un tad tiek laminēta. Pēc laminācijas tiek veikta plotergriešana, ja ir nepieciešama uzlīmju kontūru griešana

Kādi ir uzlīmju veidi?

Par cik uzlīmes tiek izmantotas praktiski itin visur, mēs nodrošinām augstāko kvalitāti:

 • Auto uzlīmes
 • Uzlīmes taisnām virsmām (iekštelpām un ārējās vides apstākļiem)
 • Magnētiskās uzlīmes
 • Perforētās uzlīmes
 • Polimēra uzlīmes
 • Statiskās uzlīmes
 • Stikloto virsmu aplīmēšanai u.c.

Par katru uzlīmju veidu ir iespējams uzzināt vairāk konkrētajā sadaļā.

Kādas ir uzlīmju izgatavošanas izmaksas?

Katrs pasūtījums ir individuāls – daudzums, izmērs, materiāls, druka vai ploteris, pēcapstrāde u.t.t. Šie visi uzlīmju sagatavošanas posmi var ļoti ietekmēt un mainīt gala produkta cenu. Tāpēc katram pasūtījumam tiek iesniegts savs cenu piedāvājums.

Cik ilgu laiku aizņem uzlīmju ražošana?

Ja ir nepieciešama druka, tad tās noteikti būs 2 darba dienas, par cik drukai ir jāžūst vismaz 24h, lai tā varētu tikt laminēta un pēc tam – ploterēta.
Ja uzlīme ir no vienkrāsainas līmplēves, tad izgatave notiek dienas laikā.
Darba faila sagatave noteikti prasīs vēl papildus laiku, atkarībā no dizaina apjoma un sarežģītības pakāpes.

Vai tiek nodrošināta uzlīmju montāža?

Jā! Mēs nodrošinām pilnu pakalpojuma klāstu, sākot ar materiālu iegādi, to sagatavi, apstrādi un montāžu. Jums ir tikai jāpasaka kas Jums ir nepieciešams, un visu pārējo izdarīsim mēs.
Vai ir iespējams pasūtīt tikai uzlīmes bez aplīmēšanas pakalpojumiem?
Protams! Mēs varam izgatavot jebkuru Jums nepieciešamo uzlīmi ar pilnu pēcapstrādi (to izploterēt un uzlikt pārnesamo līmplēvi, lai Jums būtu vieglāka un ērtāka uzlīmes montāža). Uz ikvienu Jūsu jautājumu mēs sniegsim Jums atbildi un ieteikumus, lai Jums būtu vieglāka šo uzlīmju montāža.

Pasūti uzlīmes pie mums.

Pieņemam individuālus pasūtījumus! Izgatavojam gan mazas, gan lielas uzlīmes. Uzlīmes kas paredzētas iekštelpām, uzlīmes kas paredzētas ārējās vides apstākļiem. Uzlīmes taisnām, daļēji liektām un stipri liektām virsmām. Melnas, baltas, krāsainas, atstarojošas un luminiscējošas uzlīmes – krāsu gamma un pielietojums ir visplašākais! Strādājam ar atpazīstamākajiem līmplēvju ražotājiem, tādiem kā Avery, Arlon, 3M, MacTac, Hexis u.c., tātad mūsu galvenais kritērijs – kvalitāte!
Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.

Mēs piedāvājam

Plašs uzlīmju piedāvājums

Ir pieejami vairāki līmplēvju katalogi no kuriem Jūs varat izvēlēties sev tīkamāko krāsu un vēlamo līmplēves ražotāju. Mēs Jums ieteiksim piemērotāko, ņemot vērā Jūsu vēlmes un aplīmējamās virsmas īpatnības, un uzlīmes izvietošanas ilgumu.

Ploterētas uzlīmes

Tie var būt pašlīmējoši uzraksti, burti, cipari un zīmējumi. Griežam uzlīmes no matētas, glancētas, atstarojošas, metalizētas un caurspīdīgas līmplēves.

Drukātas uzlīmes

Pateicoties jaunākajām tehnoloģijām un iekārtām mēs spējam nodrošināt augstas kvalitātes drukas darbus. Veicam drukas pēcapstrādi, t.i. drukas laminēšana, kas palīdz aizsargāt druku no sīkiem skrāpējumiem, izbalēšanas un citiem defektiem.

INTERESĒ MŪSU PAKALPOJUMI?

Sazinies ar mums! Aizpildi formu un saņem cenas piedāvājumu!
lvLV