Moto aplīmēšana

Kāpēc moto nevis auto transports?

Motocikli, rolleri, skūteri un citi divu riteņu motorizētie spēkrati ir guvuši aizvien lielāku atsaucību, piekrišanu un uzmanības piesaisti. Lieki piebilst, ka šāds pārvietošanās līdzeklis ir ļoti ērts, ekonomisks un ātrs, jo ir iespēja ātri nokļūt no punkta A līdz punktam B patērējot krietni mazāk laika, nestāvot sastrēgumos, un degvielas patēriņš arī niecīgs, salīdzinot ar automašīnu. Ļoti ērti ir arī tas, ka šos divu riteņu transportlīdzekļus ir iespējams novietot uz ietves, kur tas netraucē gājējiem, tādejādi atkrīt galvassāpes par stāvvietas meklēšanu un tās apmaksu. Daudziem cilvēkiem šie motorizētie spēkrati ir kļuvuši par dzīves neatņemamu sastāvdaļu un sirdslietu, tādējādi cenšoties tos uzlabot gan tehniski, gan vizuāli.

Mīts vai patiesība?

Pastāv mīts, ka motociklu aplīmēšana ir vieglāka un ātrāka salīdzinājumā ar auto aplīmēšanu, bet tā nebūt nav. Protams, viss ir atkarīgs no motocikla markas un to plastmasu īpatnībām, to formām, taču bieži vien šīs detaļas ir ar sarežģītiem izlocījumiem, ielokiem, formām, lūkām u.c., kas paildzina līmēšanas procesu.

Kas būtu jāzina pirms aplīmē motociklu?

Svarīgi atcerēties, ka līmplēve turas tikai uz krāsotas plastmasas. Virsmai ir jābūt bez rūsas vai buktēm un citiem defektiem, jo līmplēve 100% nokopē līmējamo virsmu. Uz rūsas vai špakteles līmplēves neturas. Garantija par līmplēves noturību netiek dota arī tad, ja ir lakas defekti vai ir atlobījusies krāsa.

Kādi materiāli tiek izmantoti aplīmēšanai?

Motociklu aplīmēšanai izmantojam šīs pašas līmplēves, kas tiek izmantotas auto aplīmēšanai. Tātad ir iespējams aplīmēt gan vienā krāsā, gan nodrukāt līmplēvi, uztaisot motociklam individuālu dizainu. Gluži kā auto transportam arī moto transportam nodrukātā līmplēve tiek pārklāta ar caurspīdīgu līmplēvi, t.i. laminātu, kas veic aizsargplēves funkciju, lai druka neizbalētu un neskrāpētos. Attiecīgi druka tiek pasargāta no ārējās vides ietekmes un sīkiem defektiem. Savukārt, ja izvēlās vienkrāsainos toņus, tad sadarbībā ar atpazīstamākajiem līmplēvju brendiem: 3M, Avery, Arlon, Hexis ir pieejama ļoti plaša krāsu izvēle.

Pasargā sava motocikla krāsu!

Līmplēve veic lielisku aizsargfunkciju aplīmētai virsmas daļai, kas ir ļoti būtiski priekš moto transporta. Akmeņi, šķembas u.c. bīstami sīkumi kas atrodas uz ceļa var būtiski kaitēt transportlīdzekļa krāsojumam trieciena rezultātā. Līmplēve lieliski absorbē šos nelielos triecienus, līdz ar to krāsa, kas ir zem līmplēves, netiek bojāta. Ja arī pēc laika izlemsiet līmplēvi noņemt, tad aplīmētā virsbūve izskatīsies tāda pat, kāda tā bija pirms aplīmēšanas.

Motocikla aplīmēšana palīdzēs Jums personalizēt savu spēkratu. Izgatavojam gan lielas, gan mazas uzlīmes, vienkrāsainas un daudzkrāsainas. Jūsu motocikls iegūs pilnīgi jaunu izskatu.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.

Mēs piedāvājam

Dizains

Izstrādāsim Jums piemērotāko dizainu, ņemot vērā Jūsu vēlmes un vajadzības. Ilggadējā pieredze mums ir palīdzējusi kļūt par savas nozares speciālistiem dizaina izstrādē.

Materiālu sagatave

Strādājam tikai ar augstas klases materiāliem, visiem darbiem sniedzot garantiju. Pateicoties kvalitatīvai drukai krāsas būs košas un attēls augstas izšķirtspējas. Druka tiek pārklāta ar laminātu, lai pasargātu to no sīkiem skrāpējumiem un izbalēšanas. Uzlīmēm piedāvājam plašu krāsas gammu.

Moto aplīmēšana

Darbu veicam ātri un kvalitatīvi. Aplīmējam gan lielus, gan mazus motociklus. Motocikla aplīmēšanas darbus veicam arī izbraukumos pie klienta.

INTERESĒ MŪSU PAKALPOJUMI?

Sazinies ar mums! Aizpildi formu un saņem cenas piedāvājumu!
lvLV