seko mums

Izkārtnes

Mūsdienās neatņemams reklāmas veids, kā palielināt uzņēmuma atpazīstamību, izvietojot svarīgāko informāciju, uzņēmuma logotipu ar darbības nozari, precēm vai pakalpojumiem, vai gluži vienkārši, sniegt klientam informāciju par uzņēmuma atrašanās vietu uzliekot norādes utt. Dizainam ir ļoti liela nozīme. Jo vienkāršāks un uzskatāmāks būs izveidots izkārtnes dizains, jo saprotamāk un vienkāršāk būs uztverama informāciju Jūsu esošajam vai jaunajam klientam.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.

Jaunākie darbi

apskatīt projektu galeriju

Mēs piedāvājam

Dizaina un maketa izstrāde

Izkārtne ir lieliska virsma, uz kuras ir iespējams izvietot uzņēmuma logo vai citu informāciju, lai Jūsu veikalu vai ofisu uc. iestādi varētu labāk ieraudzīt un radītu plašāku atpazīstamību. Piedāvājam izveidot izkārtnes dizainu, kas būtu atbilstošs Jūsu darbības sfērai, apkārtējai videi vai ēkas fasādei. Pareizi izmantotas krāsas un noformējums ir lielisks veids kā piesaistīt garāmgājēju uzmanību.

Kvalitatīva līmplēve

Kvalitatīvi materiāli nodrošina labu noturību un nenolobīšanos no aplīmējamās virsmas. Visiem darbiem sniedzam garantiju.

Reklāmas projekta saskaņošana

Veicam reklāmas projekta saskaņošanu ar attiecīgajām iestādēm, izvietojot reklāmas objektus pie ēkas fasādes uc. vietām.

Interesē mūsu pakalpojumi? Sazinies ar mums

[recaptcha]