Drukas pakalpojumi

Kāpēc ir nepieciešama druka?

Reklāmas nozarē nav iedomājama ikdiena bez drukas darbiem. Lielākoties visi reklāmas materiāli tiek drukāti un tiek veikta to pēcapstrāde. Druka dod iespēju veidot krāsainus reklāmas materiālus, tādējādi var izpausties radošumā. Ir iespējams nodrukāt ikvienu attēlu, ja vien tas ir attiecīgajā formātā un izšķirstpējā. Pateicoties drukas pakalpojumiem tiek izgatavoti visdažādākie reklāmas izejmateriāli, kas palīdz uzņēmumiem reklamēt sevi, savu darbības sfēru, tiek papildināti interjeri un eksterjeri, cilvēkiem tiek dota iespēja izpausties un apdrukāt vai nolīmēt ar apdrukāto līmplēvi praktiski jebko.

Kādus drukas pakalpojumus mēs piedāvājam?

Mēs saviem klientiem piedāvājam plašu drukas pakalpojumu klāstu:

  • Digitālā druka (flajeri, skrejlapas, dāvanu kartes u.c.)
  • Lielformāta druka (uzlīmes, auto līmplēves, PVC baneri, fototapetes u.c.)
  • UV druka (komatex plāksnes, stikla virsma, līmplēve u.c.)

Katram projektam mēs izvēlamies piemērotāko drukas veidu, lai gala produkts kalpotu ilgstoši un saglabātu savu sākotnējo izskatu pie visiem laikasptākļiem un tā ekspluatācijas.

Vai ir pieejams arī vēl kas papildus drukas pakalpojumiem?

Sniedzam pilnu pakalpojuma klāstu – sākot ar dizaina un darba faila izveidi, piemērotākā materiāla izvēli, līdz ar apdruku un pēcapstrādi (laminēšanu, griešanu, transportplēves uzklāšanu), visbeidzot ar montāžu (līmplēves uzklāšanu) un materiālu piegādi (ja tāda ir nepieciešama).

Kāpēc jāizvēlas mūs?

  • Kvalitāte – mēs nodrošinām augstu drukas kvalitāti
  • Termiņš – ātrs izpildes termiņš
  • Garantija – visiem darbiem tiek sniegta garantija
  • Pieredze – pateicoties ilggadējai pieredzei mēs sniegsim labākos drukas risinājumus
  • Lielisks serviss – vienmēr atbildēsim uz visiem Jums interesējošiem jautājumiem. Izpildam dažādas sarežģītības pakāpes darbus augstākajā kvalitātē, garantējot lielisku servisu, nodrošinot patīkamu turpmāko sadarbību.

Drukājam lielas un mazas uzlīmes, plāksnes un PVC banerus, flajerus un skrejlapas. Druka tiek pārklāta ar caurspīdīgu laminātu, kas sniedz aizsargplēves funkciju, lai druka neizbalētu un neskrāpētos. Attiecīgi druka tiek pasargāta no ārējās vides ietekmes un sīkiem mehāniskiem bojājumiem un/vai skrāpējumiem.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.

Mēs piedāvājam

Ideja

Jūsu ideja var tikt realizēta jebkurā drukas darbā. Mēs nodrošinām pilnu ražošanas ciklu, sākot ar dizaina izstrādi un piemērotāko materiālu izvēli, līdz gatavai produkcijai.

Dizaina un maketa izstrāde

Pareizi un veiksmīgi izstrādāts dizains ir neatņemama sastāvdaļa tēla veidošanai. Labi izstrādāts dizains rada labu pirmo iespaidu un piesaista jaunus interesentus. Zīmējam gan lielus, gan mazus dizainus, krāsainus un melnbaltus. Katrs izstrādātais dizains ir unikāls un neatkārtojams, un mēs Jums palīdzēsim izvēlēties sev piemērotāko.

Augstas kvalitātes druka

Pateicoties jaunākajām tehnoloģijām un iekārtām mēs spējam nodrošināt augstas kvalitātes drukas darbus. Veicam drukas pēcapstrādi, t.i. drukas laminēšanu, kas palīdz aizsargāt druku no sīkiem skrāpējumiem, izbalēšanas un citiem defektiem.

INTERESĒ MŪSU PAKALPOJUMI?

Sazinies ar mums! Aizpildi formu un saņem cenas piedāvājumu!
lvLV