seko mums

Auto aplīmēšana

Auto aplīmēšana ar reklāmu ir viens no lētākajiem, labākajiem un efektīvākajiem reklāmas veidiem. Pateicoties ilggadējai pieredzei, spējam sniegt augstas kvalitātes pakalpojumu, ātru un efektīvu darba izpildi. Mūsu radošā komanda izstrādās Jums individuālu un atbilstošu dizainu. Pareizi un skaisti izveidots automašīnas dizains piesaista Jūsu potenciālo mērķauditoriju, vai gluži vienkārši izceļ Jūsu automašīnu citu vidū. Pateicoties kvalitatīvām auto līmplēvēm, drukas pārklāšanai ar laku vai laminātu, Jūsu auto ilgstoši izskatīsies svaigi aplīmēts. Lakas un/vai lamināta uzklāšana pasargās auto līmplēvi no saules staru izbalēšanas un sīkiem mehāniskiem bojājumiem un/vai skrāpējumiem. Pateicoties pilnai auto aplīmēšanai tiek pasargāta automašīnas krāsa.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.

Jaunākie darbi

apskatīt projektu galeriju

Mēs piedāvājam

Dizains

Izstrādāsim Jums piemērotāko dizainu, ņemot vērā Jūsu vēlmes un vajadzības. Ilggadējā pieredze mums ir palīdzējusi kļūt par savas nozares speciālistiem dizaina izstrādē.

Materiālu sagatave

Strādājam tikai ar augstas klases materiāliem, visiem darbiem izsniedzot garantiju. Pateicoties kvalitatīvai drukai, krāsas būs košas un attēls augstas izšķirtspējas. Druku pārklāsim ar laku vai laminātu, lai pasargātu to no sīkiem skrāpējumiem un izbalēšanas. Auto līmplēve aizsargās Jūsu automašīnas auto krāsu.

Auto aplīmēšana

Darbu veicam ātri un kvalitatīvi. Aplīmējam gan lielas, gan mazas automašīnas. Auto aplīmēšanas darbus veicam arī izbraukumos pie klienta.

Interesē mūsu pakalpojumi? Sazinies ar mums

[recaptcha]