Skatlogu aplīmēšana

Skatlogi – uzņēmuma vizītkarte!

Skatlogu noformējums ir Jūsu uzņēmuma vizītkarte. Tam ir jāatspoguļo Jūsu darbības sfēra, taču tai pat laikā informācijai ir jābūt viegli uztveramai un salasāmai. Skatlogu noformējuma galvenais uzdevums ir piesaistīt klientu uzmanību un sniegt galveno informāciju, kā piemēram – uzņēmuma nosaukums, kontakti saziņai, darba laiks u.t.t. Skatlogus mēdz aplīmēt arī citu iemeslu dēļ, lai no ielas neredzētu kas atrodas iekšpusē, vai gluži vienkārši, lai neļautu saules stariem uzkarsēt telpas, tādējādi pasargājot no pārkaršanas. Lai arī kāds būtu mērķis skatlogu aplīmēšanai, būtiskākais ir izvēlēties piemērotāko līmplēvi katrai no nepieciešamības.

Kādu līmplēvi izvēlēties priekš skatlogu aplīmēšanas?

Reklāmas un informatīvos nolūkos lieliski būs piemērotas perforētās drukas un/vai ploteretās līmplēves. Par šiem pakalpojumiem sīkāk varat uzzināt Pakalpojumu sadaļā “Perforētās uzlīmes”, “Drukas uzlīmes” un “Ploterētas uzlīmes”.

Kā otrs skatlogu aplīmēšanas veids ir izmantojot smilšu strūklas plēvi, kas ir matēti baltā/pelēcīgā krāsā. Šī līmplēve nav caurredzama tādēļ bieži vien kalpo kā ideāls risinājums ofisu telpās, ja vēlaties vizuāli atdalīt telpas, kuras šķir stiklotas sienas. Smilšu strūklas līmplēves ir ploterējamas, tātad tas ļauj izveidot dažādus rakstus, attēlus un citus ornamentus uz šīm stiklotajām virsmām, kas ir ļoti labs interjera papildinājums.

Un kā trešais, ne mazāk svarīgais, skatlogu aplīmēšanas iemesls ir aizsardzība no saules nelabvēlīgās ietekmes, t.i. termoplēves, kas neļauj telpai uzkarst. Šīs līmplēves ir vai nu caurspīdīgas, vai ar spoguļefektu. Svarīgi zināt, ka dienas tumšajā laikā spoguļefekts kļūst pretējs, attiecīgi pie ieslēgtas gaismas no ārpuses ļoti labi redz kas ir iekšpusē, bet no iekšpuses, savukārt, redz spoguļattēlu.

Kvalitatīvi materiāli.

Strādājam ar augstas klases līmplēvēm, kas paredzētas gan iekštelpām, gan ārējās vides apstākļiem. Līmplēves paredzētas priekš skatlogu, balkonu, biroju, māju u.c. stikloto virsmu aplīmēšanas. Visiem darbiem tiek sniegta garantija.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.

Mēs piedāvājam

Dizains

Izstrādāsim Jums piemērotāko dizainu, ņemot vērā Jūsu vēlmes un vajadzības. Ilggadējā pieredze mums ir palīdzējusi kļūt par savas nozares speciālistiem dizaina izstrādē.

Materiālu sagatave

Strādājam tikai ar augstas klases materiāliem, visiem darbiem sniedzot garantiju. Kvalitatīviem materiāliem ir ilgāks garantijas termiņš un labāka noturība pie virsmas. Pateicoties kvalitatīvai drukai krāsas būs košas un attēls augstas izšķirtspējas. Druka tiek pārklāta ar laminātu, lai pasargātu to no sīkiem skrāpējumiem un izbalēšanas. Uzlīmēm piedāvājam plašu krāsas gammu.

Virsmu un priekšmetu aplīmēšana

Aplīmējamā virsma ilgāk izskatīsies kā jauna un tikko aplīmēta, ja līmēšanai izmantos speciālistu ieteiktos materiālus. Esam specializējušies dažādu virsmu un priekšmetu aplīmēšanā. Veicam izbraukumus visā Latvijas teritorijā.

INTERESĒ MŪSU PAKALPOJUMI?

Sazinies ar mums! Aizpildi formu un saņem cenas piedāvājumu!
lvLV